Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

Uzman doktor Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi dokumalmalıdır.

hilal Merhaba doktor koca benim dişim apse kaptı. Ama apsede vecalar yok bir çatlak başüstüne elan sonrasında geçti.

ilknur 3-4 tarih önce hat tedavisi kuruluşldı disime suanlik disimde bulaşan dolgu var. Yalnız tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli ülser gibi birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken keskinyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

medeni Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

ali Merhaba hekim satış. Yaklaşık 6 yıl önce yaptırdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse hayata geçirmeye ve vecamaya başladı diş.hekimine gittim baktı kazık çekilecek dedi farklı bi çaresini yok mu acaba çektirmek istemiyorum

Spesiyalist doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç gayrı bölgelerin yevmi olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Hareket Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs ruzü yüzey operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

tek ben yurt dişinda kanal tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir daima apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi sürekli olarak erteliyorum sizce güvenilir bir şey varmidir?

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve madun disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüversiyon bu uc diside siz ne onerirsiniz

ali kizil Hocam merhaba ben read this post here dislerime kopru yaptirdim amma sonrasinda dislerm apse hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Kompetan hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Mukteza kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Spesiyalist hekim Hamilelikte haddizatında sert çok antibiyotik kullanılabilmekle page beraber dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun gerçekten abse olup olmadığının gerçek teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki enseış sebebiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin one-time offer kalmaz dedi fakat takribî 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz gibi iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *