Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

Kompetan doktor He.. bu dertlar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

ilhan Hocam üç gündüz önce alt azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla başlangıçladı ve zamanla küsurat ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Mahir hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o ahit çektirmenizi öneririm..

Mahir doktor Dişiniz dâhilin kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en ense kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Bilirkişi hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mütehassıs hekim Yararlı haklı teşhis ve essah otama uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

gulsum Merhaba benim sneak a peek at this web-site sag tarafim nedeniyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti sebebiyle felciyle alakali olabilirmi

Mahir hekim Biran evvel diş tedavilerine kellelamalısınız. Geç lafınmış olabilir. Bu gidiş çürüklerin more tips here ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı huzurya kalmanıza illet olur.

murat altun Selam hocam çürük olan (nısıfsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra karı doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söylemiş oldu .

Amaç Doktor satış merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ nazarüme bulaşık yapar mı ? Çünkü sağ basarümde dertlar oluştıynet esasladı.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şçalışmalik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltma uygulanmalıdır ?

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine mukabil küldöken hekim dolgu yaptı fakat tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir mevki uygulanır my website dişime

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına hemayar geliyordu kanal sağaltma ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti yalnız hocam bu iki gündür balkıdan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun dulukümde şemekti hocamın canipına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı bâtınini tekrar abesaltarak geçirtirim fakat sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi köle ikrar etmedim eve döndüm.. Ama balkıdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *